Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
12 отзывов
Офіційний магазин "WAHL-MOSER" в Україні
+380959056214приймання замовлень
+380689631066приймання замовлень
Добавить отзыв
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Машинки для стрижки Wahl

Якщо Ви вибираєте для себе гарну професійну машинку для стрижки і читаєте цей матеріал, то Ви перебуваєте на правильному напрямку. У даній категорії нашого магазину представлена ​​продукція популярного і найнадійнішого виробника перукарень машинок для стрижки WAHL. У 2019 виповнилося рівно 100 років від дати виробництва першої в світі електромагнітної машинки для стрижки - «Model 66», яку винайшов і запатентував Лео Уолл (Leo J. Wahl's). Корпорація WAHL носить ім'я свого творця, а бренд вимовляється як ВОЛЛ або ВАЛЬ.

Завдяки багаторічному досвіду, а так же чудовій якості продукції, сьогодні продажу машинок WAHL займають перше місце в США, а так само лідируючі позиції на ринках Європи. В Україні бренд так само добре відомий професійним перукарям і стилістам. Особливою увагою машинки для стрижки WAHL користуються серед професійних барберів. Серія машинок 5 STAR створена виключно в барберском стилі - це брутальний дизайн в металевому або бордовому забарвленні з приголомшливими можливостями і відмінною якістю.

Збірка приладів здійснюється на сучасному обладнанні в Німеччині, Угорщині та США. Виробник дотримується світових стандартів. Продукція проходить обов'язкову оцінку на відповідність ISO 9001: 2008, відповідає вимогам гігієнічності та безпеки.